УКРОП - українські обігрівальні панелі - інфрачервоні настінні

 

УКРОП - українські обігрівальні панелі - інфрачервоні настінні

Інфрачервоні довгохвильові несвітлові обігрівачі настінні: надтонкі інноваційні керамічні або металеві панелі на основі аморфної стрічки, акумулюють тепло в предметах і людях, не сушать повітря. Допоміжне або автономне електро-опалення.УВАГА! НАСЕЛЕННЮ ТА ПІДПРИЄМСТВАМ, ЯКІ ДБАЮТЬ ПРО ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ШУКАЮТЬ АЛЬТЕРНАТИВУ ГАЗУ, АБО ХОЧУТЬ ЗМЕНШИТИ ЙОГО СПОЖИВАННЯ.

 

ПРОПОНУЄМО ЕНЕРГООЩАДНІ ЕЛЕКТРИЧНІ ОБІГРІВАЧІ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА "УКРОП"

 

Панель інфрачервоно-конвективного опалення настінна УКРОП-Керамік- енергоощадний електричний інфрачервоний довгохвильовий обігрівач гібридної дії у вигляді керамічної панелі в металевому корпусі, на яку всередині корпусу нанесений надтонкий безпечний нагрівальний елемент - аморфна стрічка, що, нагріваючи панель, розсією переважно м"яке тепло в довгохвильовому інфрачервоному діапазоні і в меншій мірі продукує конвекцію повітря, та яка призначена для обігріву житлових та нежитлових капітальних приміщень в якості автономної системи опалення або додаткового обігріву.

 Країна-виробник: Україна


ДИВИТИСЬ ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ПАНЕЛЕЙ УКРОП


Характеристики

УКРОП

Керамік 500

 УКРОП металік

500

УКРОП металік

1000

Матеріал робочої поверхні

кераміка

(керамограніт)

сталь сталь

Площа обігріву як основне опалення,

кв.м. (залежить від теплоізоляції)

8-10 8-10 15-18
Площа обігріву як допоміжне опалення, кв.м. (залежить від теплоізоляції) до 12 до 12 до 22
Робоча температура поверхні панелі,° С  80-90 70-80 70-80
Напруга живлення, В: ~220В± 10%  ~220 В ± 10% ~ 220 В ± 10%
Номінальна потужність, Вт:* 500 500 1000

Середнє споживання з

терморегулятором**, Вт/год: 

170 170 300
Довжина іч-хвиль, мкм *** 4-9 4-9 4-9
Габаритні розміри: Д*В*Ш, мм: 600*600*12

800х600х20

1200х600х20

Маса, кг:  12

 8

12

Гарантійний термін:  6 років 6 років 6 років
Термін служби:

не менше

25 років

 не менше

25 років

 не менше

25 років

Колір:

бежевий,

пісочний (або по узгодженню)

білий білий

Призначена для приміщень

з теплоізоляцією:

середня або нижче середньої добра або середня добра або середня
Роздрібна ціна, грн/шт:

1440

1350

2150

Система знижок: 50грн від 3 шт

50грн від 2шт

50грн від 2шт

Опція №1: кабель (2м), электро-вилка 50грн 50грн 50грн 
Опція №2: підставка металева на коліщатах 350грн 350грн  350грн
Опція №3: дизайн - - -

Опція №4: вбудований терморегулятор-програматор 3в1 температури повітря та поверхні панелі

490грн 490грн 490грн
Опція №5: терморегулятор зовнішній див тут див тут див тут
Заказати з доставкою по Україні: заказати заказати заказати

 

*УКРОП-500Вт рівноцінна конвектору/електро-радіатору на 750Вт, УКРОП-900Вт відповідно -1350Вт за умови тепловтрат приміщення згідно ДБН (Державних будівельних норм).

**Середнє споживання вказане приблизне, розраховане за двох умов:

1) панелі підключені до електромережі через терморегулятор вбудований чи виносний,

2) приміщення має тепловтрати згідно норм ДБН

*** Довідка: корисний для людини діапазон сонячного променя 4-14 мкм.

 

 

    BannerFans.com

 

Різниця керамічної і металевої панелей.

     Керамічна панель на відміну від металічної відрізняється більшою теплоємкістю, оскільки керамічна плита товща і важча і за своїми властивостями довше затримує в собі тепло, це означає, що променевого тепла вона віддає менше, ніж металічна, а конвекції дещо більше. Керамічна панель гріє краще в приміщеннях з недостатньою теплоізоляцією, а також ідеальна для локального обігріву, скажімо робочого місця, ліжка або ігрової дитячої зони.

     Натомість, металічна панель легша і тонша і продукує більше променевого тпела, тобто більше тепла акумулює не в собі, а в приміщенні (предмети, стіни, підлога, стеля), що ефективніше в добре і відмінно теплоізольованих приміщеннях. 

 

 

СКІЛЬКИ СПОЖИВАЮТЬ ІНФРАЧЕРВОНІ ПАНЕЛІ УКРОП?


Виходячи з досвіду, внутрішні кімнати у багатоповерхових будинках (некутові, не на перших і останніх поверхах), обшиті утеплювачем зовні та із сучасними склопакетами показують результат середнього споживання від інфрачервоних панелей (з мінімальною конвекцією) на рівні до 50 Ват/кв.м. тобто 500Ват обігріють 10кв.м. площі з висотою стелі до 2,5м.


У всіх інших випадках, в т.ч. в проблемних приміщеннях з неідеальною теплоізоляцією, а також у кутових кімнатах показник споживання коливається в діапазоні 55-100Вт /кв.м.

 
Щоб розрахувати необхідну потужність і правильно вибрати тип обігрівача саме для вашого приміщення заповніть будь ласка невелику анкету і відправте нам або зв'яжіться зручним способом з нашим фахівцем. Ми проконсультуємо Вас виходячи з багаторічного досвіду і підберемо саме той тип обігрівача, який найбільше підходить під ваші приміщення і потреби.


 

ОСОБЛИВІСТЬ ПАНЕЛЕЙ УКРОП від аналогів на ринку:

 • НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ. На відміну від поширених тенів, гріючих кабелів - в УКРОПах використаний більш надійний і прогресивний нагрівальний елемент - аморфна стрічка - запатентована суміш (сплав металів у напіврідкому стані товщиною менше 1мм) загерметизований у композит, 
 • ЦІНА. УКРОП - на стадії входу в ринок, тому займає ціновий сегмент середній та нижче середнього. Новинки як правило мають найнижчу ціну на ринку.

 

Як виробник ми гарантуємо одну з найнижчих цін на ринку.

 

 

 

 

9 причин вибрати УКРОП

замість короткохвильових інфрачервоних обігрівачів типу UFO, конвекторів, електро-радіаторів?

УКРОП:

 1. не світить, обігрівач належить до класу - темних довгохвильових панелей,
 2. має ширший радіус дії іч-променів, що рівномірніше розподіляє тепло в приміщенні, на відміну від більш прямолінійного випромінювання ТЕНів в коротко-хвильових обігрівачах, 
 3. дихається легше: на відміну від високотемпературних розжарених тенів, на яких часто наліпає та пригоряє пил, панель УКРОП низькотемпературна та не має контакту нагрівального елемента з повітрям, тому не спалює кисень та гріє м"яким теплом, що особливо актуально для алергиків та в дитячих кімнатах,
 4. корисний для здоров"я обігрівач: іонізує повітря, створює ефект магнітно-резонансної терапії,
 5. пожежобезпечніший (рефлекс, що спрацьовує в долю секунди у дітей, що випадково доторкнулись до панелі, не дає можливості обпектись),
 6. економніший тим більше, чим менші тепловтрати приміщення порівняно з нормами "ДБН", оскільки передає тепло переважно через довгі хвилі, що глибше і надовше прогрівають стіни, стелю, підлогу та предмети, останні у свою чергу довше повертають тепло в приміщення, таким чином панель менше працює і споживає, що економно особливо при нічних тарифах,
 7. майже не дає конвективних втрат - нагрітого повітря під стелею, завдяки передачі тепла переважно шляхом інфрачервоних хвиль, а не конвекції,
 8. здійснює профілактику від грибка, плісняви та зайвої вологи в стінах, стелі та підлозі завдяки глибині дії довгих хвиль,
 9. має ефективніший нагрівальний елемент -аморфну стрічку, яка перевершує по показниках екологічності, безпеки, надійності та строку служби (до 30 років) усі існуючі на ринку елементи (тени, кабеля, ніхромові та карбонові нитки і т.п.).

 

ВІДГУКИ НА ІНФРАЧЕРВОНІ ОБІГРІВАЧІ УКРОП

текстові відгуки див. тут


 

    BannerFans.com

З А К А З А Т И  В  К Р Е Д И Т

Принцип дії


ІЧ-панель – це високотехнологічний прилад, водночас із простою конструкцією. Панель являє собою нагрівальний елемент, нанесений на внутрішню поверхню лицьової панелі, та захищений термостійкою оболонкою.

 

Панелі нагрівальні ТМ УКРОП є джерелом тепла з позитивним довгохильовим інфрачервоним випромінюванням. Довжина хвиль ІЧ-тепла, які продукує панель у навколишнє середовище, становить 4-9 мкм, найприродніша для людини. див. схему
Инфракрасный спектр
Теплова енергія, що виробляється приладом, передається навколишньому середовищу двома способами (див. схему) : 

- інфрачервоним випромінюванням (металеві панелі - на 70-80%, керамічні - на 60-70%),
- конвекцією від проходження холодного повітря знизу вверх між корпусом панелі і стіною.
Ковекция воздуха и принцип инфракрасного обогрева
Передача тепла тепловим випромінюванням забезпечує м'який та комфортний вплив на внутрішній простір приміщення, що обігрівається, не змінюючи при цьому вологості і не спалюючи кисень.

За рахунок приємного теплового випромінювання температуру в приміщенні можна знизити  на терморегуляторі приблизно на 2-3 ° C нижче, порівняно з приміщенням, нагрітому традиційною конвекційною системою опалення з обігрівом повітря. 
Відчуття комфорту з'являється вже при температурі навколишнього середовища близько 16-18 °С.

 

 

Переваги

Вартість обладнання приміщень системою опалення з використанням панелей в 4 - 6 разів менша, ніж при обладнанні традиційною системою опалення. При цьому відсутня необхідність придбання дорогих котлів, трубопровідної та регулюючої арматури, систем автоматики. 

Також суттєвим є відсутність витрат на: 
- дорогу проектну документацію та різні узгодження 
- гарантійне і сервісне обслуговування обладнання 
- утримання приміщень, призначених для влаштування котелень 
- обслуговуючий персонал, через відсутність потреби в ньому

До того ж, підключення або переобладнання приміщень на обігрів ІЧ-панелями не вимагає заміни або спеціального монтажу внутрішніх електричних мереж, через невисоку потужність споживання панелей. Що суттєво знижує вартість загальнобудівельних робіт.

Приміщення прогріваються швидко і рівномірно. Променисте тепло викликає лише слабку циркуляцію повітря, тому в приміщенні значно знижується турбулентність повітря, що набагато зменшує циркуляцію пилу, який часто буває причиною різних хвороб - астми, запалень верхніх дихальних шляхів тощо. Теплове випромінювання панелі іонізує повітря.


 

Сфера використання

 

Панелі нагрівальні УКРОП мають широке застосування. Вони можуть використовуватися для обладнання систем опалення промислових та адміністративних будівель, технічних приміщень, шкіл, лікувальних установ, приватних будинків та квартир. Панелі деально підходять для системи автономного опалення приватного будинку або квартири.

Також панелі можуть застосовуватися у вигляді локального (додаткового) джерела опалення приміщень.

Панель має гладку поверхню і підходить для нанесення малюнків термостійкими фарбами. Можливе брендування панелей за додаткову плату з метою розміщення реклами або логотипу компанії.

 

Обмеження в застосуванні настінних панелей УКРОП зумовлене зокрема природою довгих інфрачервоних хвиль. Панелі УКРОП можуть не досягти економічності в споживанні електроенергії у проблемних приміщеннях, а саме:

 • тепловтрати яких значно перевищують норми «ДБН»,
 • висота стелі яких становить вище 3-3,5м,
 • в некапітальних приміщеннях з тонкими і/або монолітними огороджувальними конструкціями, які виготовлені з матеріалів, що володіють високою теплопровідністю і низькою теплоємкістю.

Для обігріву вищезазначених проблемних приміщень виробник УКРОП рекомендує:

  1. встановити «з запасом» потужність довго-хвильових панелей УКРОП ,
  2. вибирати менш потужні панелі (три по 500Вт скоріше і краще нагріють і відключаться, аніж дві по 750Вт),
  3. встановити панелі по приміщенню рівномірно та/або особливо в місцях більших тепловтрат.
  4. застосувати виключно інфрачервоно-конвективні панелі з більшою складовою конвекції (керамічні),
  5. використати обігрівачі із середньо- або коротко-хвильовим спектром (УКРОП Тепличний 1500, лампові обігірвачі типу UFO).

Детальніше, див. статтю: Як правильно вибрати інфрачервону панель-обігрівач. Приклад розрахунків.

 

 

ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ НАСТІННИХ ПАНЕЛЕЙ УКРОП

Настінні панелі УКРОП використовуються для основного або допоміжного обігріву капітальних приміщень:

 • обігрів квартири
 • опалення будинку, дачі, заміського будинку,
 • обігрів офісу, кабінетів,
 • локальний обігрів робочого місця,
 • опалення кафе, ресторану,
 • опалення магазину, торгового залу, 
 • опалення шкіл, садочків, аудиторій та ін. навчальних закладів
 • обігрів утепленого балкону, лоджії.

 

МОНТАЖ

При виборі місця монтажу варто врахувати наступне:

- при монтажі на зовнішню стіну для підвищення ефективності роботи панелі на стіні необхідно закріпити тепловідбиваючу ізоляцію.

- при монтажі на внутрішню стіну необхідності в тепловідбивній ізоляції нема. Однак при виборі місця монтажу варто врахувати, що невелика частина тепла від панелі переходитиме в суміжне приміщення. 

Протягом періоду експлуатації панель не потребує додаткового сервісного обслуговування.

Зазвичай панель монтується на стіну в місці найбільшої можливої тепловтрати. Вона повинна знаходитись на відкритому місці - панель не рекомендується затуляти будь-якими предметами або навішувати на неї одяг для сушіння. Для сушіння радимо придбати спеціальні насадки.

 

===

Читайте нову статтю: ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ БЕЗ ГАЗУ І ВОДИ. РОЗРАХУНКИ.


ІЧ-панелі: Шкідливо чи корисно?

10 беззаперечних переваг іч-опалення

 

     ІЧ-панель – це сучасна система опалення, що прийшла на заміну душним батареям, чадним котлам та іншим незручним і небезпечним системам опалення, через які стіни в помешканні завжди залишаються вологими та холодними, а в кутках розмножується пліснява.

  НИЖЧА ВАРТІСТЬ ОБЛАДНАННЯ
Встановлення ІЧ-опалення в приміщення обходиться дешевше, аніж встановлення традиційної системи опалення, яка зазвичай включає: котел, радіатори опалення, запірну арматуру, труби на воду, насос, автоматику. До того ж, вартість традиційного опалення через валютні коливання постійного збільшується. Дорожчають як котли і батареї, так і саме паливо: газ, брикети, пелети, дрова, мазут тощо.
Натомість, вартість обладнання на альтернативні джерела енергії у світі та Україні з року в рік знижується. По всьому світу відбувається перехід до альтернативної енергетики: геотермальні насоси, сонячні колектори, вітряки тощо. Таке обладнання з року в рік стає доступнішим.
Дешевше встановити одну-дві компактних ІЧ-панелі в кожну кімнату, аніж купувати дорогий котел, труби, радіатори, насос та будувати комин. Вартість однієї ІЧ-панелі на 10-12 кв.м. житла не набагато дорожча від вартості звичайного імпортного радіатора.

ДЕШЕВШЕ ПАЛИВО
Електроенергія в Україні сьогодні є в надлишку і експортується за кордон. Хоча українські кіловати і мають тенденцію до дорожчання, однак темпи її не настільки загрозливі, як, скажімо, у газу. 
Водночас, споживач, встановивши в житло ІЧ-опалення завжди залишає за собою право повністю або частково відмовитись від послуг обленерго і перейти на електроенергію власного виробництва з використанням енергії сонця, вітру, води чи землі. Собівартість такої енергії є найнижчою на планеті.
Економніше, коли використовуєте недефіцитну енергію, або переходите на електроенергію власного виробництва. ІЧ-панелі споживають мало: в сисетмі опалення споживання кожної становить 150-200 Ват на 10 кв.м., тому, наприклад, на енергії від сонячних колекторів їм легше працюватиметься, аніж звичайному калориферу чи електрокотлові.
 

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ПОСТАЧАЛЬНИКА ПАЛИВА
Здорожчання газу спонукало людей до пошуку альтернативних джерел енергії. В опалювальному сезоні 2014-2015 споживачі масово стали переходити на тверде паливо. Однак, жоден вид палива не зможе повністю задовольнити потреби українців, а відтак, залишатись доступним для кожного споживача. Скажімо, попри значні запаси торфу це паливо вмить може стати дефіцитом, якщо хоча б 10% приватного житла перейде на торф. Така ж доля чекає дрова, тирсу, мазут, солому чи інші види палива, запаси яких обмежені або мають обмежений потенціал відтворення.
Натомість енергії для ІЧ-панелей завжди вистачить: в Україні достатньо розвинута атомна, теплова та гідроенергетика, наша країна є одним із європейських лідерів з виробництва електроенергії. 
Спокійніше не переживати за ціну газу, не запасатись твердим паливом, не витрачатись на його доставку, не носити його відрами до котла і чистити його від попелу. Не треба навіть спеціального приміщення під котельню. Просто включіть ваше ІЧ-опалення в мережу живлення.

ВІДСУТНІСТЬ ДОЗВОЛІВ ТА ПОГОДЖЕНЬ

Підведення природного газу до житла або встановлення будь-якого енергоємного обладнання в будинку повинне бути погоджене із постачальною організацією. Мабуть, нема такого українця, який би не стикався б із хабарництвом та бюрократією, вибиваючи дозволи. Навіть гарантійний ремонт, виплата страховки чи заміна неякісного обладнання часто перетворюється на нерозв’язний клубок проблем, що потребує додаткових витрат, часто досить великих.
Натомість згідно державних будівельних норм (ДБН України, Розділ 8 «Електричне опалення та гаряче водопостачання») додаткове електроопалення не потребує жодного погодження із обленерго. Підключення чи переобладнання приміщення під ІЧ-обігрів не потребує заміни чи додаткового  встановлення електричних мереж, адже вони вигідно відрізняються низьким споживанням.
Вигідніше встановити ІЧ-опалення в будинок, бо воно не потребує дорогої проектної документації, сервісного обслуговування, поточного ремонту чи якось додаткового навчання з експлуатації.

БЕЗПЕЧНІШЕ ЖИТИ

З року в рік початок опалювального сезону розпочинається аваріями із газом, коли гинуть люди. Сумну статистику доповнюють ті, хто чадіє від диму чи гине у вогні. Більшість нагрівальних приладів несуть в собі небезпеку для життя і здоров’я людини. Будь-який високотемпературний нагрівач відкритого типу може стати причиною опіків, до того ж на нагрівальних елементах пригоряє пил, а токсичний дим від згорілих часточок, потрапляє в легені. 
У випадку з ІЧ-панеллю ці загрози повністю відсутні, адже цей прилад для побутового використання набагато простіший, аніж звичайний калорифер, хоча за технологічністю перевершує його в декілька разів. При гарантії на ІЧ-панель у 5 років, служитиме вона не менше 30 опалювальних сезонів.
Здоровіше, коли в кімнаті не здіймається пил, не пересихає повітря, коли дихається і думається легко. Адже ІЧ-панелі не створюють конвекції повітря, як це буває із радіаторами опалення, не спалює кисню, бо робоча температура поверхні ІЧ-панелі не перевищує 72 °C. 

БЕЗПЕРЕЧНИЙ КОМФОРТ

В часи економії тепла люди швидко навчились встановлювати додаткові крани на кожен окремий радіатор в системі опалення, щоб при потребі його перекривати, ставити дорогі електронні програматори, які регулюватимуть температуру повітря в приміщенні за визначеними інтервалами часу. Насправді це дуже зручно і вигідно. Хоча й потребує додаткових витрат.
З ІЧ-панелями все набагато простіше: достатньо встановити якісний контролер і мікроклімат в приміщенні вам стає повністю підконтрольним. Кожна палень може бути абсолютно автономною від інших: «відключення» будь-якої кімнати не призведе до поломки, а коли знову з’явиться потреба в обігріві – то ІЧ-панель за лічені хвилини досягає робочої температури. За 15-20 хвилин кімната рівномірно прогріється.
Комфортніше, коли ви можете програмувати мікроклімат окремо для кожного приміщення. При бажанні, системою обігріву ІЧ-панелями можна керувати й з допомогою мобільного телефону.


КОРИСТЬ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я
Найвідоміше природне джерело інфрачервоних променів на нашій Землі - це Сонце, а найвідоміше на Русі штучне джерело довгохвильових ІЧ променів - це російська піч, і кожна людина обов’язково відчувала на собі їх благотворний вплив. Вчені встановили, що ІЧ хвилі, проникаючи глибоко в тіло, прогрівають тканини, органи, м'язи, кістки і суглоби. Завдяки цьому прискорюється потік крові та інших рідин тіла. Зростаюча кров’яна циркуляція в м'язах збільшує метаболічний обмін, який у свою чергу підсилює дію імунної системи організму, покращує живлення м’язів, різко підвищує постачання тканин киснем. 
ІЧ тепло стимулює явище «резонансного поглинання», при якому зовнішня енергія буде активно поглинатися організмом. В результаті цього впливу підвищується потенційна енергія клітини організму, росте рівень імуноглобулінів, збільшується активність ферментів і естрогенів, відбуваються і інші біохімічні реакції. Це стосується всіх типів клітин організму і крові.
Загалом, низькотемпературні ІЧ-випромінювачі тепла мають два види впливу на здоров’я.
По-перше, це загальноукріпляюча дія на тіло, посилення природної опірності організму хворобам та передчасному старінню. Це робить їх популярними для повсюдного використання в побуті та різноманітних оздоровчих центрах і лікувальних закладах у формі фізіотерапії. 
По-друге, позитивне довгохвильове ІЧ-тепло здатне давати прямий терапевтичний ефект. Вже сьогодні світова медицина володіє численними результатами застосування продукції, що має довгохвильове ІЧ випромінювання, при різноманітних захворюваннях. Лідерами в цій галузі є лікувальні заклади Японії, США, Китаю, Канади, Європи, деяких країнах СНД. 
Здоровіше, коли ваше «домашнє Сонце» не лише швидко і рівномірно прогріває кімнату, а й приємно зігріє тіло, покращить самопочуття та здоров’я.

ПЕРЕСТАНОВКА БЕЗ ПРОБЛЕМ

Інколи в людини виникає дике бажання зробити перестановку в кімнаті. Особливо «схильними» до різноманітних ремонтів і перестановок люди бувають тоді, коли сім’я чекає на народження дитини.
Незважаючи на те, що ІЧ-панелі є стаціонарними обігрівачами, вони залишаються абсолютно мобільними. При перестановці чи ремонті в кімнаті їх можна легко знімати і переставляти в інше зручне для вас місце. Безумовно, кожної наступної перестановки вони органічно впишуться в інтер’єр. Окрім того, температура їх поверхні дозволяє наносити спеціальними фарбами на панелі малюнки. Наприклад, вашу улюблену картину.
 Естетичніше, коли ваші ІЧ-панелі органічно впишуться в інтер’єр, а на самих площинах можна малювати. Перспективніше, бо коли задумаєте «перестановку» в кімнаті, ІЧ-панелі легко і без зусиль знімаються.

СПРАВЖНЄ ВІДЧУТТЯ ТЕПЛА

Хвилі ІЧ-тепла створюють відчуття, що температура навколишнього середовища дещо вища (на 3-4°C). Хоча насправді вона є нижчою: вже при температурі повітря 16-17 °C, людина починає почувати себе комфортно. Справа в тому, що ІЧ-промені з довжиною хвилі до 1,5 мкм проникають крізь шкіру, частково нагрівають її, досягаючи кровоносних судин, підвищуючи при цьому температуру крові. Інтенсивний тепловий потік викликає приємне теплове відчуття.
При інфрачервоному обігріві тіло людини віддає велику частину надмірного тепла шляхом конвекції в навколишнє повітря, що має нижчу температуру. Така форма тепловіддачі сприятливо впливає на самопочуття. 
Приємніше, коли температура в кімнаті нижча, а вам – тепліше. Варто нагадати, що зниження температури в приміщенні на 1 градус додає 5% енергозбереження!

ДОДАТКОВА ЕКОНОМІЯ

Утепливши своє житло та обладнавши його ІЧ-опаленням ви зможете продовжувати скорочувати витрати на тепло. Адже використання засобів автоматики може суттєво покращити коефіцієнт використання ІЧ-панелей і додатково економити кошти. Лише за допомогою термостата економія електроенергії навесні і восени може досягати 60%, а взимку – до 30%. 
Ще один вигідний метод здешевити тепло – зменшити вартість електроенергії. Існує законний спосіб знизити тарифи на світло до 60%. Таку можливість дає багатотарифний облік електроенергії для населення (постанова НКРЕ № 309). За трьохтарифним електролічильником вартість кіловат енергії в нічний час становитиме менше 20 копійок. 
Економне ІЧ-опалення дає можливість вигідно скористатись «нічним» тарифом на електроенергію та суттєво знизити собівартість опалення. 

 

Розрахувати опалення: кількість інфрачервоних приладів для Вашого приміщення можна тут

 

   BannerFans.com

Замовлення та консультації за тел.:

Київстар/Viber:  +38067-856-89-35, 

МТС:  +38095-02-13-912,  +38099-511-4624,

Life:  +38093-553-2008.  

E-mail: obogrev01@gmail.com

Skype:  obogrev01

Андрій Євгенійович

 

Купити панелі УКРОП в Україні можна тут, натиснувши кнопку "Заказати" та продовжити оформлення замовлення на нашому новому сайті. Надалі наш менеджер зв"яжеться з Вами для уточнення деталей заказу.

 

Оплата можлива як з передоплатою готівковим або безготівковим платежем, так і без предоплати по при отриманні товару готівкою.

 

Ми дотрумуємося Законодавства України про гарантію повернення коштів протягом 14 днів з моменту отримання товару.

 

Доставка по Україні здійснюється переважно транспортними компаніями: Нова пошта, Інтайм, Делівері, можливі інші компанії за домовленістю.

 

Продаж та доставка інфрачервоних обігрівачів ТМ УКРОП в містах: Луцьк, Ковель, Рівне, Дубно, Кузнецовськ, Львів, Стрий, Трускавець, Борислав, Дрогобич, Київ, Біла Церква, Кременчук, Северодонецьк, Вінниця, Кривий Ріг, Лисичанск, Славянск, Краматорськ, Бердянск, Дніпродзержинск, Суми, Дніпропетровськ, Тернопіль, Збараж, Ужгород, Мукачево, Фастів, Маріуполь, Житомир, Бердичів, Мелітополь, Харьків, Запоріжжя, Могилів–Подільский, Херсон, Івано-Франківськ, Коломия, Миколаїв, Хмельницкий, Кам"янець-Подільський, Нікополь, Черкаси, Одеса, Чернігів, Павлоград, Чернівці, Кіровоград, Полтава та в інших населених пунктах України крім Криму, зони АТО.

 

Схожі товари: 

 1. Потолочна іч-панель УКРОП-Армстронг-500Вт (м.Луцьк)
 2. Інфрачервона середньохвильова панель УКРОП.Теплична-1500 (м.Луцьк)
 3. Інфрачервоні панелі ENSA (м. Київ)
 4. Іфрачервоні панелі UDEN-S (м.Кіровоград)
 5. Керамічні панелі обігріву Венеція (м.Кіровоград)
 6. Керамічні панелі обігріву Теплокерамік (м.Київ)
 7. Теплий плінтус UDEN-S (м.Кіровоград)
 8. Керамічні електронагрівальні панелі OPAL HYBRID (м.Київ)
 9. Електрорадіатори ОПТИМАКС (м. Київ)
 10. Електро-радіатори ЕРА:  Ера-2    Ера-4   Ера-200   Ера-200ДУ
 11. Потолочні іч-панелі Білюкс побутові: Б600  Б1000  Б1350 (м.Харків)
 12. Потолочні іч-панелі ТЕПЛОВ побутові: Б600  Б1000  Б1350 (м.Харків)
 13. Промислові потолочні іч-панелі 
 14. Карбонова ІЧ-плівка RexVa 40С "тепла підлога"
 15. Карбонова ІЧ-плівка RexVa 80С "сауна"
 16. Інфрачервона гріюча плівка Монокристал (Україна)
 17. Терорегулятори клімату, термостати.

 

Дивіться також більше статтей про іч-опалення: 

Що таке ІЧ-промені

Основне про інфрачервоне опалення

Інфрачервоне опалення: вплив на організм людини

Вплив ІЧ-випромінювання на здоров'я

Енергозбереження та екологія тепла з ІЧ-опаленням

Як правильно вибрати інфрачервону панель-обігрівач. Приклад розрахунків.

 

 

Реєстраційні дані: 

ТОВ «ІВА-ОПТ»  45000, Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, будинок 51, квартира 8,  код ЄДРПОУ 39159949,  р/р 2600301602394 в ПАТ «Кредобанк» в м.Ковель, МФО  325365, Витяг з  реєстру платників податку на додану вартість №1503174500031.

 

Запрошуємо диллерів до співпраці!

 Обновлен 01 мар 2017. Создан 06 июл 2012  Комментарии       
Всего 3, последний 3 года назад
Gap74a 27 янв 2015 ответить
Чи можете ви виготовити 2-5 інфрачервоні обігрівачі для площі 20 м2, що будуть працювати від напруги 110 Вольт з частотою струму 60 Гц? Якщо так то яка буде ваша ціна?
   
teplopol 27 фев 2015 ответить
Доброго дня. Вибачте, тільки зараз побачив тут Ваше повідомлення. Вам ще актуально? Якщо так, наберіть мене: 0950213912, 0678568935.
   
prots 02 мар 2015 ответить
Так, можна виготовити 2-5 інфрачервоні обігрівачі для площі 20 м2, що будуть працювати від напруги 110 Вольт з частотою струму 60 Гц. Наша ціна 1100 грн. за 1 шт.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Украинский строительный портал www.promobud.ua eco-obogrev.com Закажите с нашего нового магазина!all.biz