Теплиця "РостиСлавна 4.6"

 

Теплиця "РостиСлавна 4.6"

"РостиСлавна 4.6" - арочна теплиця розміром 4х6 з міцним каркасом. Всі елементи теплиці виготовлені із профільної труби перерізом 20х20х2 мм., оцинкованої шляхом гарячого заводського цинкування. Виробник: "Западенські теплиці" 

Ціна 4400.00 грн.
                                                                                  Характеристика

 

Розмір:

ширина - 4 м;

довжина 6 м;

висота - 2,3 м.

відстань між арками - 1 м.

- вага теплиці: 120-140 кг. (залежно від довжини каркасу)

 

 В стандартній комплектації - 1 двері та 1 форточка. Каркас теплиці легко і швидко монтується завдяки спеціальним Т-подібним та Х-подібним хомутам із оцинкованого металу товщиною 1,4 мм.


Вартість додаткової секції - 900 грн.

Вартість додаткової форточки - 220 грн.

Вартість додаткових дверей - 380 грн.

 

Теплиця має дверну пройму з форточкою.

Покриття на зиму знімати не потрібно, теплиця добре витримує снігові та вітрові навантаження.

Фундамент для теплиці необов'язковий, монтувати її можна просто на грунт. Теплиця закріплюється в грунт шляхом закопування спеціальних закінчень каркасу.

 

Покриття теплиці до складу основного каркасу не входить, але за бажанням замовника може комплектуватись плівкою, полікарбонатом або тентом із армованої плівки.

 

Використання

Теплиця "РостиСлавна"  має універсальний каркас, який може накриватись як тепличною плівкою, так і полікарбонатом або спеціальним тентом. 

Елементи теплиці з'єднуються за допомогою Т-подібних та Х-подібних хомутів, які забезпечують швидкий монтаж та міцність каркасу при снігових нагрузках.

Завдяки низькій теплопровідності та хорошій світлопропускній здатності полікарбонату теплиця, вкрита таким матеріалом, може використовуватись круглий рік. 

При мінімальному підігріві взимку в полікарбонатній теплиці можна забепечити необхідний мікроклімат для вирошуваття будь-яких сільськогосподарських культур.

BannerFans.com

Замовлення за тел. МТС:  +380950213912, Киевстар:  +380962736293, Life:  +380935532008. prots2010@gmail.com Обновлен 05 сен 2014. Создан 09 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Украинский строительный портал www.promobud.ua eco-obogrev.com Закажите с нашего нового магазина!all.biz