Інфрачервоне опалення: вплив на організм людини

 

Інфрачервоне опалення: вплив на організм людини
Езотерики стверджують, що людина купається в потоках енергії. Науковці доводять, що атмосфера Землі пропускає інфрачервону енергію Сонця в діапазоні приблизно 7-14 мкм. Коли Земля прогрівається, то вона також випромінює ІЧ-промені в діапазоні приблизно 7-14 мкм із піком в 10 мкм. Загалом можна сказати, що енергія в ІЧ-спектрі – то життєдайна сила яка підтримує життя на нашій планеті.

Як же впливає ІЧ-випромінювання на нас, людей?

Варто зауважити, що ІЧ не має нічого спільного із жорстким ультрафіолетовим випромінюванням, яке обпікає шкіру або ж рентгенівським чи радіоактивним випромінюванням. З теплофізичної точки зору, ІЧ-випромінювання - це просто форма енергії, яка нагріває тверді та рідкі тіла безпосередньо без нагрівання повітря між джерелом випромінювання і об'єктом.

Якщо короткохвильове випромінювання ми бачимо у вигляді світла (лампа розжарювання, наприклад), то дальнє інфрачервоне випромінювання являє собою невидимий оком спектр сонячного світла, який ми можемо тільки відчути тілом. 
Такий вид випромінювання не лише не завдає шкоди здоров'ю, а навпаки - благотворно впливає на тіло. Людина, також випромінює ІЧ-енергію в довгохвильовому діапазоні. В такий спосіб вона обмінюється енергією із Всесвітом, з іншими живими істотами, вона здатна резонувати при співпаданні частот випромінювання. При резонансі людина заспокоюється, в неї покращується настрій, з’являється відчуття щастя та гармонії із навколишнім світом, відбувається зцілюючий ефект на організм.


Саме ця властивість людини взаємодії із енергією Всесвіту знаходиться під пильним дослідженням науковців всієї планети. На основі ІЧ-випромінювання людство в останні роки створило безліч приладі для лікування, які склали основу біорезонансної терапії. Саме цей вид енергії відчувають люди, наділені надзвичайними можливостями.

ІЧ-випромінювання має дві важливі характеристики: 
- Довжину хвилі, тобто, частоту випромінювання 
На думку співробітників НДІ медицини праці при Академії наук Росії, ІЧ-промені позитивно впливають на організм, якщо її довжина не перевищує довжини хвилі, що випромінюється самою людиною. Людина випромінює інфрачервоні хвилі у діапазоні від 2,5 до 25 мкм з піком випромінювання на довжині хвилі 9,3-10 мкм. При такому співпаддінні частот й можна отримати явище "резонансного поглинання", при якому зовнішня енергія буде активно поглинатися тілом. 

Інфрачервоне випромінювання з довжиною хвиль від 7 до 14 мкм проникає не лише під шкіру людини, але й на клітинний рівень, запускаючи там ферментативну реакцію. 
Завдяки цьому підвищується потенційна енергія клітин організму, і з них виходить незв'язана вода, росте рівень імуноглобулінів, збільшується активність ферментів і естрогенів, зміцнюється імунітет та відбуватися інші біохімічні реакції. Це стосується всіх типів клітин організму і крові. Загалом, людина починає себе почувати краще. Особливо відчутний вплив ІЧ-променів після відвідування інфрачервоної сауни.  

- Інтенсивність випромінювання

Як і у випадку з різною довжиною хвилі, різні значення інтенсивності можуть бути небезпечними або, навпаки, сприятливі для людини. При впливі потоків енергії інтенсивністю 70-100 Вт з м2 в організмі підвищується активність біохімічних процесів, що веде до поліпшення загального стану людини.

За допомогою ІЧ-випромінювання з успіхом лікують: 
    - порушення серцево-судинної діяльності 
    - захворювання нирок та порушення травлення
    - хвороби м'язів, суглоби та порушення циркуляції крові
    - простуди та захворювання вух, горла, носа 
    - проблеми зайвої ваги, целюліт та опіки шкіри 
    розлади нервової та імунної системи 
    - травми і післяопераційний період 
    - косметичні проблеми: вугрова висипку, прищі, лупу. 
Від ІЧ-променів покращується колір обличчя, розгладжуються зморшки.

Сучасні дослідження в галузі біотехнологій підтвердили, що саме дальнє ІЧ-випромінювання має виключне значення для розвитку всіх форм життя на Землі. Саме тому його називають також біогенетичними променями або променями життя.

Наше тіло саме випромінює енекргію, але й саме воно потребує постійного підживлення довгохвильовим теплом. Людина отримує енергію від продуктів харчування, адже кожен продукт має свою енергетичну цінність. Отримуємо її з диханням, від енергетичного контакту з іншими людьми,  тваринами, рослинами. Сьогодні в світі налічується понад 30 тисяч чоловік, які частково або повністю відмовились від продуктів харчування і отримують енергію лише від Сонця та навколишнього простору. В безхмарну погоду проміння від Сонця також досягають Землі приблизно із інтенсивністю до 1000 Вт/м2.

Однак, якщо людині обмежити доступ сонячного випромінювання, то організм піддається атакам різних захворювань, людина швидко старіє на фоні загального погіршення самопочуття. Зарадити в таких умовах може ІЧ-випромінювання від інших приладів, основне в відповідному для людини спектрі. 

Дальнє інфрачервоне випромінювання нормалізує обмінні процеси в організмі та усуває причини хвороб, а не лише їх симптоми. Роботи з вивчення застосування проникаючого дальнього інфрачервоного випромінювання продовжуються по всьому світу. 

Що таке аніонне випромінювання?

Аніон (від грец. аna - вверх і ion - що йде), негативно заряджений іон, що в електричному полі рухається до позитивного електрода - анода.

Аніони сприятливо впливають на людський організм, на ринку відомо безліч штучних засобів іонізації повітря. Аніони, з'єднуючись з киснем повітря, утворюють іонізований кисень, здатний поліпшити імунні якості людського організму і запобігти багатьом захворюванням. Аніони очищують, стерилізують повітря і надають йому антисептичної якості. Функція створення аніонів (іонізації) автоматично включається при включенні обігрівача.

Іонізація повітря (набуття повітрям електричних зарядів - аероіонів) - природний процес, що відбувається в природі під дією різних природних факторів. Особливо цей ефект відчутний високо в горах. Протилежний ефект ми відчуваємо в глухих приміщеннях, коли повітря називаємо «важким» або «спертим».

Лікувальний ефект іонізації повітря

Іонізація повітря необхідна для створення в приміщеннях оптимальної концентрації негативно заряджених іонів, які необхідні для нормальної життєдіяльності організму. Позбавлене іонів повітря - "мертве", воно погіршує здоров'я і призводить до різноманітних захворювань. Нам важко перебувати в приміщеннях, де скупчується багато людей. Кожна з них з подихом виділяє позитивні іони. Працюючі електронагрівальні прилади, екрани дисплеїв і телевізорів так само виробляють позитивні іони. Це підтверджується численними дослідами багатьох вчених. Зокрема, А. Л. Чижевський довів, що негативні іони повітря чинять на людину біологічно позитивний вплив, а позитивні іони роблять шкіду для організму.

Для порівняння - природна концентрація негативних іонів на відкритому повітрі 1000 .. 10000 іонов/см3, а в приміщенні падає до 40 .. 100 іонов/см3. Особливо цей стан погіршився при масовому встановленні герметичних метало пластикових вікон, коли  в приміщенні порушується вентиляція і доступ свіжого повітря з вулиці утруднений. Подолати наслідки застою повітря можна з допомогою звичайної вентиляції або рекуператора, якщо в господар розуміє необхідність свіжого повітря і при цьому прагне зберегти тепло в приміщенні. 

Морський прибій. При розбризкуванні рідини її дрібні крапельки заряджаються негативно і при випаровуванні віддають свій заряд повітрю, відбувається насичення його негативними іонами.

У горах так само дихається легко. Там посилена іонізація за рахунок більш сильного потоку ультрафіолетових променів, не ослаблених атмосферою. Під час грози так само відбувається іонізація за рахунок електричних розрядів. 
Іонізація повітря зменшує токсичність повітря і очищає його від пилу, мікробів. Важкі частинки забруднень і пилу електризуються і осідають на стелю, стіни, підлогу. Повітря очищається.

Якщо не вдаватися в подробиці то можна сказати що вплив далекого діапазону інфрачервоного випромінювання, в якому працюють плівкові обігрівачі, а так само аніонного випромінювання надають наступний благотворний вплив на людину:

    - профілактика захворювань верхніх дихальних шляхів і астми 
    - сприятливу дію на тварин і домашні рослини 
    нейтралізація неприємних запахів і тютюнового диму 
    - профілактика серцево-судинних захворювань 
    - заспокійливу дію на нервову систему 
    - общеоздоравляющее вплив на організм 
    - стимулювання обміну речовин в організмі 
    - зниження високого кров'яного тиску 
    - природна дезодорація і антібіоз 
    - активізація клітин організму 
    - профілактика шкірних захворювань 
    - відновлення еластичності шкіри 
    - стимулювання кровообігу 
    - зменшення холестерину в крові 
    підвищення імунітету 
    дезодорація - усунення поганих запахів, що утворюються в результаті гниття органічних речовин.

Сучасна автоматика, управляючи роботою ІЧ-опалення та підтримуючи температуру в приміщенні на постійному рівні убезпечитить приміщення від перегріву чи переохолодження. Разом з точним регулюванням система забезпечить "м'якість" роботи обігрівачів на тому рівні, який задасть сам споживач. В такий спосіб досягається максимальний комфорт проживання. А внаслідок низької турбулентності повітря в приміщенні обмежується рух пилу, отже, знижується небезпека можливого виникнення різних захворювань, викликаних запаленням слизової оболонки та дихальних шляхів.

 

АКЦІЯ! ЗАМОВ собі БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ ОБІГРІВАЧА!Обновлен 06 ноя 2013. Создан 05 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Украинский строительный портал www.promobud.ua eco-obogrev.com Закажите с нашего нового магазина!all.biz