Як розумна автоматика економить кошти

 

Як розумна автоматика економить кошти
Не дарма згадуємо про народ, адже саме для пересічного українця, що економить кожну копійчину, й розроблений "розумний" контролер "Віват-1.1".  Кожен кіловат енергії, кожен кубометр газу тепер буде раціонально використаний, а задоволений господар на власном гаманцеві відчує - що контролер реально економить його гроші!

Робота "Віват" із котлом. Систему з газовим або електричним котлом, яка оснащена циркуляційним насосом, можна додатково модернізувати контролером серії "Віват-1.1".

Вітепер господарям нема потреби "підкручувати температуру" води на котлі, "на око" підбираючи температру повітря в помешканні. Контролер сам буде спостерігати за температурою повітря в кімнаті і по ній регулювати роботу системи опалення. Працюючи в унісон із автоматикою котельної установки, контролер регулює режим роботи системи опалення, підтримуючи задану комфортну температуру повітря в оселі.

Сам контролер монтується безпосередньо біля котла, а мікропроцесорний датчик, який може бути винесений на відстань до 50 м. від самого контролера, встановлюється в житловому приміщенні.

 Модернізація котролером "Віват" традиційної системи опалення на базі вітчизняного котла  скорочує споживання газу чи електроенергії на 25-30%. При цьому, дует контролера із звичайним українським котлом за ефективністю не поступається дорогим закордонним котельним установкам. Разом з тим, функціонал контролера дозволяє переводити роботу системи опалення в економний режим на період, коли в помешканні нема кого гріти.

Висновок: для чого купувати дорогі імпортні котли, якщо звичайний вітчизняний агрегат грітиме будинок не менш ефективно, аніж його дорогий закордонний аналог. Контролер "Віват-1.1" за свої 350 грн. виконує ті ж функції, що й процесорна автоматика в імпортних котлах, вартість якиї йде на сотні євро.

 Робота "Віват" з інфрачервоним опаленням. Контролер "Віват-1.1" регулює роботу ІЧ-нагрівачів, орієнтуючись на температуру повітря в приміщенні або на температуру підлоги, якщо йдеться про теплу підлогу. Відповідно,  датчик контролера виконаний у варіанті "на стіну" або для монтажу в підлогове покриття.

Контролер "Віват-1.1" додатково оснащений функцією чергового підсвічування.  Коли в приміщенні, де розташований контролер, стає темно, підсвічування від пристрою дає змогу орієнтуватись мешканцям без вмикання основного світла і не набити в темноті гузя на лобі. Наприклад, з цією метою котролер, що регулює температуру "теплої підлоги" у ванній кімнаті доцільно монтувати в коридорі - тоді він виконуватиме й подвійну функцію.

З допомогою контролера господар будівлі може переводити роботу системи опалення в економний режим. В такий спосіб власник приміщення має змогу зменшити витрити енергоносія в той період, коли в приміщенні відсутні мешканці. Разом з тим це убезпечить житло від перегріву чи  надмірного переохолодження при різких перепадах температури повітря на вулиці.

Висновок: Регулюючи роботу опалювальної системи, "Віват" виконує функцію додаткового джерела світла. Споживання його світлодіода настільки мізерне, що практично не позначається на електролічильнику, водночас, контролер в певних умовах заміняє кімнатну лампочку. Такої функції немає жоден терморегулятор.

Робота "Віват" з рекуператором. Оснащення системи рекуперації або звичайної вентиляції контролером суттєво зменшує витрати тепла на провітрювання.

Як виконавчий пристрій, контролер "Віват-1.1" вмикатиме вентиляцію чи рекуператор лише при перевищенні заданих показників мікроклімату. Найчастіше до уваги беруться показники вологості або загазованості повітря. При тривалому перебуванні людей в приміщенні підвищується вологість та зростає вміст вуглекислого газу в повітрі. На один із цих параметрів й буде орієнтуватись датчик контролера.

Таким чином, в поєднанні із вентиляційними пристроями контролер "Віват-1.1" підтримує якість повітря на заданому рівні,  позбавляючи житло зайвої вологості, небажаних запахів, контролюючи при цьому витрати тепла на вентиляцію.

Висновок: хоча й сучасні рекуператори споживають мало електроенергії, а ККД рекуперації досягає70-80%, однак втрати тепла присутні і без автоматики вони можуть стати безконтрольними. З "Віватом" вентиляція працюватиме лише тоді, коли це необхідно для досягнення заданого господарем мікроклімату.

"Віват" в інших системах. Загалом, різні модифікації контролерів "Віват" дають змогу із високою точністю підтримувати задану температуру як в житлових, так і нежитлових приміщеннях, бути виконавчими пристроями в системах "розумного дому"  при контролю за витоками газу чи води.

На базі контролера "Віват" чи не кожен господар власними руками може змайструвати вдома інфрачервону сауну. В санаторії або SPA-центрі за відвідування ІЧ-сауни можна викласти від 40 до 150 гривень. Натомість для домашньої ІЧ-сауни в кожній квартирі знайдеться лмшній квадратний метр площі. 

Загалом, домашня ІЧ-сауна - це зручна, добре утеплена кабінка, бажано із вагонки хвойних порід дерева, із зручними сидіннями. Для нагріву необхідно кілька квадратних метрів ІЧ-плівки, а для підтримання стабільної температури -  контролер "Віват".

Ринкова вартість аналогічної ІЧ-сауни може бути до 20 раз більшою при тій же ефективнсті та надійності.

Дуже функціональним та вигідним є використання контролера "Віват" в системах опалення теплиць. З допомогою "Віватика" та системи ІЧ-плівок власник теплиці зможе з високою точністю підтримувати градус, необхідний для різних фаз росту культури зокрема та різних культут загалом. Також "Віват" може бути задіяним для автоматичного поливу теплиці і підтримання вологості на заданому рівні.

В черзі на виробництво знаходиться версія контролера для управління ситемами на відстані за допомогою sms або e-mail.

Також, лінійка "Віват" поповниться модифікацією для приміщень із обмеженим споживанням електроенергії, що найбільш актуально в багатоквартирному житловому фонді.

 Висновок: низька вартість контролера "Віват-1.1" при його високій інтелектуальності дасть змогу чи не кожному господарю оснастити свою оселю корисними елементами технології "розумний дім", якою так полюбляють хвалитись українські олігархи.  

 

АКЦІЯ! ЗАМОВ собі БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ ОБІГРІВАЧА!Обновлен 06 ноя 2013. Создан 05 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Украинский строительный портал www.promobud.ua eco-obogrev.com Закажите с нашего нового магазина!all.biz